K.F TURBINA ♥️💛
Turbina qendron në Kategorinë e parë, pas fitores që shënoi sot ndaj Devollit në ndeshjen që u luajt në Durrës 🎉🎊
Urime çunave të ekipit për fitoren dhe shpirtin luftarak që treguan sot në këtë takim të rëndësishëm për K.F Turbina⚽️
AlbaniaUSA